İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ASELSAN ile Şişecam arasında iş birliği

ASELSAN ile Şişecam Topluluğu arasında ortak projeler geliştirmek üzere iş birliği yapılacak.İki şirketin iş birliğiyle, ASELSAN’ın savunma sanayisine yönelik projelerinde kullanılacak standartlarda malzemelerin temininin yanı sıra ürün kompozisyonları ve optimizasyonu konularında yerli ve milli çözümler geliştirilmesi amaçlanıyor.

Şişecam Topluluğu ile ASELSAN arasında ortak projeler geliştirmek üzere iş birliği protokolü imzalandı. ASELSAN’dan yapılan açıklamaya göre, şirketin savunma sanayisine yönelik projelerinde kullanılacak standartlarda malzemelerin temininin yanı sıra ürün kompozisyonları ve optimizasyonu konularında çözümler geliştirmek üzere Şişecam Topluluğu ile iş birliği protokolüne imza atıldı.

ASELSAN’ın Macunköy tesislerindeki imza törenine, ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, şirketin Kurumsal Yönetim Genel Müdür Yardımcısı Hakan Karataş ile Şişecam Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Kırman ile Araştırma ve Teknolojik Geliştirme Başkanı Şener Oktik katıldı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

three × 4 =

Mission News Theme by Compete Themes.